همه اشتباه می کنند

73

همه اشتباه می کنند

همه اشتباه می کنند. به یاد داشته باشید که هرکسی ممکن است اشتباه کند و همیشه احتمال خطا وجود دارد . حتی بهترین و با کفایت ترین افراد، ممکن است اشتباهات احمقانه ای انجام می دهند، همانطور که شما نیز از این قاعده مستثنی نیستند.

همه اشتباه می کنند
همه اشتباه می کنند

در این زمینه داستان مشهوری در مورد توماس  جی واتسون، بنیانگذار وجود دارد.

روزی او معاون جوانش را که درست ۱۰ میلیون دلار از پول شرکت را صرف توسعه خط تولیدی جدیدی کرده بود که با شکست مواجه شد، به دفترش صدا زد.

معاون به دفتر واتسون آمد و به سرعت گفت: (( می دانم که  شما تصمیم  دارید مرا   به  خاطر از  دست دادن تمامی آن  پول  اخراج کنید. فقط  می خواهم  بدانید که من متاسفم و خودم  بدون ایجاد هیچ  مشکلی  از  اینجا  می روم.))

واتسون با این جملات جالب به او جواب داد: (( اخراجت کنم؟ حتما” شوخی می کنی! من درست ۱۰ میلیون دلار برای آموزش تو سرمایه گذاری کرده ام . اکنون بیا در مورد ماموریت بعدی ات با هم صحبت کنیم.))

حتی بهترین افراد نیز اشتباه می کنند. شما نیز اشتباه می کنید. در این شرایط ،  توجه خود را برکنترل خسارت واقداماتی که می توان درآینده انجام داد، معطوف کنید. سپس ، نفس عمیقی بکشید ودیگر دنبال آن را نگیرید . این کلید حل موفقیت آمیز هر گونه مشکل شغلی است.

پس با انجام غیر عمدی اشتباهات ناامید نشوید و سعی کنید دوباره آن را مرتکب نشوید.

مشاهده مقاله  6 ایده خلاقانه برای وبینار سخنرانی

نظر خود را بنویسید

Your email address will not be published.