10 راه ساده برای این‌که بتوانیم معشوقه خود را سرِ ذوق بیاوریم

0 ۲۵۲

10 راه ساده برای این‌که بتوانیم معشوقۀ خود را سرِ ذوق بیاوریم

پیداکردن چیزهایی که باعث می‌شوند، افراد مورد علاقه مثل دوستان، خانواده و یا حتی معشوقه تان لبخند بزند، حظ و لذتی وصف‌نشدنی دارد.

10 راه ساده برای این‌که معشوقه خود را به لبخند وادار کنیم:

در حال حاضر من پشت تمام سبزه‌های این شهر کمین کرده‌ام و به دنبال اشیاء و مسائلی هستم که باعث می‌شود عزیزان من _ مخصوصاً کسی که عاشقش هستم _ لبخند بزند و خوشحال شود. حال، این شیء یا مسئله می‌تواند یک متنِ دست‌نویس از طرف خود من باشد، یا می‌تواند کتابی ساده یا هرچیزی باشد که امیدواریم روزِ معشوقه خود را بسازد و او را سرِ ذوق بیاورد. این هم از چند نکته برای رسیدن به این هدف.

عشق

  1. به منبعی مطمئن برای دست‌یابی به جک‌های روز رفته، و خنده‌‎دارترین جکی که مشهود است را یادبگیرید و اولِ صبح به او ابلاغ کنید. این یکی از بهترین راه‌ها برای شروع یک روزِ خوب و یا یک استارتِ قدرتمندتر است. و یادتان باشد که آن را ایمیل نکرده یا از کانالی در تلگرام به او فوروارد نکنید، خودتان با روشی که می‌دانید او را خوشحال می‌کند، اجرایش کنید.
  2. بدون این‌که به او بگویید، هرهفته یک روز، کارها و وظایف خانه را به دوش کشیده و به او بگویید که می‌تواند خوش بگذراند یا ریلکس کند. این مسئله مثل یک هدیۀ حقیقی به نظر می‌رسد.
  3. مثلاً روزی مثل شنبه را انتخاب می‌کند و اتومبیل او را به کارواش برده و سالم و تر و تمیز به او بازگردانید، این‌طور است که او ابداً به ورزشگاه رفتنِ شما در فلان روزِ هفته گیر نخواهد داد. به عنوان یک کودک، عاشق این بودم که داخل ماشین بنشینم و کارگران کارواش آن را بشویند، این داستان، خاطره‌ای است که همیشه با یادآوری‌اش روحم شاد می‌شود.
  4. دفعۀ بعدی که متوجه شدید همسرتان یک روز سختِ کاری را تحمل کرده است، برای او حمام را آماده کرده تا مقداری از آرامش از دست رفته‌اش را در آن بازیابی کند. اندکی از شمع‌های تزئینی برای تلطیف فضا استفاده کنید، یک موسیقی دلخواه که هردوی‌تان به آن عشق می‌ورزید را پخش کنید، فضا را عاشقانه کنید اما کار را به مسائل جنسی نکشانید. هر کاری به موقع خودش.
  5. به یکدیگر حرف‌های قشنگ زده و یکدیگر را برای خودتان عزیز و گرامی بدارید (مثلاً استفاده از کلماتی همچون عزیزم، عزیز دلم، محبوب من و غیره). این کار باعث می‌شود به یکدیگر نزدیک‌تر بشوید. حتی یک قلب در پایان یک اس‌ام‌اس کوتاه می‌تواند این را عملی بکند. هرچه از کلمات و عبارات زیباتری برای یکدیگر استفاده کنید، به هم نزدیک‌تر شده، و وقتی با یکدیگر هستید، لحظات پراضطراب کم‌تری را تجربه خواهید کرد.
  6. هر زمان که موقعیتش را دارید شاخه گلی را همراه خود بیاورید. حالا مهم نیست که دسته‌گل باشد یا شاخه گل، یا این‌که دسته‌گل‌تان چه‌قدر بزرگ و رنگارنگ باشد؛ گاهی وقت‌ها یک شاخه گل رز، حرف‌هایی بیشتری نسبت به یک دسته‌گل را منتقل می‌کنند. مثلاً من خودم هربار قبل از این‌که به خانه بروم، از باغچۀ همسایه یا از باغچۀ حیاط بغلی، چندشاخۀ گل می‌چینم و به معشوقه‌ام تقدیم می‌کنم.
  7. بدون هیچ دلیل و انگیزه‌ی خاصی با صدای بلند به او بگویید که: (خیلی‌خیلی زیاد دوستت دارم). لازم نیست حتماً لحظۀ خاصی را برای گفتنِ این جمله یا عبارت انتخاب کنید، لطفِ این ماجرا به بی‌اختیار بودن یا بی‌قید و شرط بودنش است و باعث می‌شود او دم به دم لبخند بزند یا حتی با صدای بلند قهقهه‌ای دلنشین را تحویل‌تان دهد. این کار، نشانه‌ای از علاۀ خاص شما به معشوقه‌تان است، البته ممکن است فکر کند که شما مقداری دیوانه هستید، اما ارزشش را دارد.
  8. هر زمان که توانستید در ماه یا یه هفته، سعی کنید یک شب خاص را برای معشوقۀ خود ترتیب دهید. حالا شاید این شب خاص تنها به یک وعده غذا در رستوارن مورد علاقه‌اش محدود شود، اما باعث می‌شود کسی که عاشقش هستید حتی برای لحظه‌ای کوتاه لبخند بزند و به دنیای شما رنگ و بوی تازه‌ای ببخشد. و یادتان باشد که همیشه غذایی مخصوص را برای معشوقه‌تان سفارش دهید.
  9. همیشه سعی کنید تا با معشوقۀ خود کارهای تازه و خاصی را انجام دهید. انجام کارهای تازه و خاص باعث می‌شود تا مغز ماده‌ای به اسم اکسیتاکین، که به نام (هورمونِ نوازش) نیز آن را می‌شناسند، تولید کند. پس هرچه کارهای جدیدتر و خاص‌‌تری با معشوقه‌تان انجام دهید، به یکدیگر نزدیک‌تر خواهید شد و صمیمیت بیشتری بین‌تان قرار می‌گیرد.
  10. همسر من برای من داستانی راجع به زمانی که در کودکی یک تلفن همراهِ اسباب بازیِ زرد رنگ می‌خواسته تعریف کرد، و حتی با این‌که سال‌ها از آن زمان گذشته، اما یادآوری حسرتِ آن باعث شد تا بازهم به گریه بیفتد. روز بعد، به تمام فروشگاه‌های اسباب بازی سطح شهر رفته، و مدلی از تعریفات او پیداکرده و برای او خریدم و به او تحویل دادم. هزینۀ این کار برای من: 4000 تومان، نتیجه: فاقد توان برای قیمت‌گذاری روی آن.
مشاهده مقاله  همکاری والدین در دوران جدایی و طلاق برای کاهش تاثیر آن بر فرزندان

معشوقه

برای این‌که کاری کنیم تا عزیزان‌مان شاد شده و لحظه‌ای لبخند بزنند، لازم نیست کار خیلی بزرگی انجام دهیم، تنها لازم است تا اندکی تلاش و انگیزه از خود نشان دهیم. به شما اطمینان می‌دهم که تأثیر مثبتِ این عمل بر روی شما خیلی بیشتر از معشوقه تان بوده و باعث می‌شود ده‌ها برابرِ او لبخند بزنید.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

نظر خود را بنویسید

Your email address will not be published.